Mimořádné zprávy

TV NOVA na podzim? Nic nového pod sluncem!

27. Srpen 2015
TV NOVA na podzim? Nic nového pod sluncem!
VIP
0

Nepřekvapili! Skupina Nova představila podzimní programové schéma. Pokud čekáte gejzír novinek, zapomeňte. Stanice oprášila osvědčené trháky sledovanosti, takže hurá do SuperStar a MasterChef Česko.

Nova hodlá navázat na úspěšné jaro, kdy potvrdila svou pozici lídra televizního trhu. A tak i na podzim se můžeme těšit na Výměnu manželek, Víkend, Prásk!, Koření, Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2.

To podpoří i staronové show – MasterChef Česko a SuperStar.

MasterChef Česko, show o vaření, v které se v rolích porotců představí špičkoví kuchaři s mezinárodními zkušenostmi z michelinských restaurací Marek Fichtner, Marek Raditsch a Miroslav Kalina.

nov3

MasterChef porota – Marek Raditsch, Miroslav Kalina, Marek Fichtner (zleva). Foto Showpix

Na teenegery zaútočí osvědčenou pěveckou show SuperStar s porotou ve složení Marta Jandová, Ondřej Soukup, Pavol Habera a Klára Výtisková.

Z českých film se fanoušci Novy mohou těšit na Babovřesky 3, Dědictví aneb Kurva se neříká, 10 pravidel jak sbalit holku, Něžné vlny, Zakázané uvolnění Jana Hřebejka či pohádku Tři bratři.

Ze zahraničí pak hlavně akčňáky, jako Ocelová pěst v hlavní roli s Hugh Jackmanem, Pacific Rim: Útok za Zemi, Jack Reacher: Poslední výstřel s Tomem Cruisem a Expendables: Postradatelní 3 se Sylvestrem Stallonem. Ve filmu Non – Stop bude excelovat Liam Neeson.

nova2

Část poroty SuperStar – Marta Jandová, Pavol Habera a Klára Vytisková. Foto Showpix

Chybět nebudou thrillery Lovci mafie, Tísňová linka a Rychlejší .

Pro děti je připravena pohádka Ledové království, která v roce 2014 získala Oscara a Zlatý globus.

Mladé diváky pak potěší komedie Millerovi na tripu, Zkus mě rozesmát a Pařba na třetí, nebo akční snímek Muž z oceli.

Na skutečné novinky z produkce Novy si budete muset počkat do dalších sezon, kdy televize připravuje druhou řadu úspěšné Policie Modrava a volné pokračování kriminálního seriálu Expozitura s názvem Atentát. Vznikají i úplně nové dva seriály a dvě komediální série, z nichž jedna bude od scénáristy Petra Kolečka a druhou natáčí režisér Milan Cieslar.

 

Překvapilo tě to? Chceš se dál divit? Klikni sem!

Nejnovější články

 • Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!
  0
  VIP
  14. Leden 2016

  Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!

  Moderátor, tanečník, zpěvák a herec Leoš Mareš (39) tráví v těchto dnech dovolenou v Thajsku. Tam vyrazil se svou...Přečíst

 • NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!
  0
  VIP
  13. Leden 2016

  NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!

  Bavič Lukáš Pavlásek (37) nepřestává bavit, i když zrovna nestojí na pódiu. V prosinci se vyznamenal při taneční...Přečíst

 • STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!
  0
  VIP
  12. Leden 2016

  STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!

  Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová (42) přeci jen nakonec na rodinou dovolenou vyrazila. S manželem Karlem...Přečíst

 • PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!
  0
  VIP
  11. Leden 2016

  PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!

  Tak to je romantika jako blázen. Moderátorka Hana Mašlíková (33) odletěla se svým přítelem André Reindersem (34) na...Přečíst