Mimořádné zprávy

TRYSKEM! Od oltáře k rozvodu!

27. Září 2015
TRYSKEM! Od oltáře k rozvodu!
Víte to?
0

Manželství. Svazek, do kterého lidé vstupují většinou s rozmyslem a hlavně vědí, proč se berou. To se však nedá říct o některých českých, ale i světových celebritách, které manželstvím prosvištěly „než bys řekl švec“.

bou

Libor Bouček a Marianna Ďurianová

V Česku k opravdovým manželským sprinterům patří Libor Bouček s Mariannou Ďurianovou a Richard Krajčo s Ivou Frühlingovou, kterým svazek vydržel pět měsíců.

_SP03_00088380

Jiří Pomeje a Iveta Bartošová. Foto Showpix

To však není nic proti modelce Robin Givens se Svetozarem Marinkovičem, kteří se rozešli sedm minut po uzavření svazku.

 A tady je přehled těch nejrychlejších…

Libor Bouček a Marianna Ďurianová – slovenská moderátorka po pěti měsících nasadila Boučkovi parohy s bohatým milencem Janem Novotným a šlo se k rozvodu. 

_SP03_00107479

Libuše Vojtková a Dan Hůlka. Foto Showpix

Richard Krajčo a Iva Frühlingová – když se bereš v černém, jako oba snoubenci, nemůže to dopadnout dobře. Za necelých pět měsíců byl na programu rozvod.

Lucie Bílá a Stanislav Penk – 12 měsíců a šup k rozvodu, manžel prý neunesl popularitu a pracovní nasazení své slavné ženy.

Daniel Hůlka a Libuše Vojtková – brali se po jednom měsíci známosti, pak se chvíli poznávali a po 12 měsících rozvedli, když přišli na to, že se neznali.

_SP01_00126065

Vladimír Konvalinka a Kateřina Průšová. Foto Showpix

Vladimír Konvalinka a Kateřina Průšová – manželství Miss ČR z roku 2002 a úspěšného podnikatele se sice táhlo necelé dva roky, ale neshody propukly již pár měsíců po svatbě.

Jiří Pomeje a Iveta Bartošová – svatba jako z pohádky na dluh vydržela necelé dva roky, i když ve skutečnosti oba aktéři prý byli spolu spokojeni sotva pár měsíců.

Zahraničí:

Svetozar-Marinkovic-Robin-Givens1

Robin Givens a Svetozar Marinkovič

Robin Givens a Svetozar Marinkovič – modelka Robin Givens, bývalá manželka boxera Mika Tysona si vzala svého učitele tenisu Svetozara Marinkoviče a rozvedli se v ten samý den. Prý po sedmi minutách od uzavření!

Britney Spears a Jason Alexander – nejdříve pařba v Las Vegas, pak blesková svatba a po 55 hodin bylo manželství zrušeno. To je dost úchylný.

Cher a Gregg Allman – manželství Cher s drogově závislým rockerem trvalo 9 dní.

carmen

Carmen Electra a Dennis Rodman

Carmen Electra a Dennis Rodman – nejprve se rozešli po 9 dnech, pak se sice dali dohromady, ale za 6 měsíců byl konec.

Pamela Anderson a Rick Salomon – po 10 dnech požádala Pamela o rozvod a za dva měsíce bylo po všem. Faktem je, že si Ricka pak ještě jednou vzala…

pamela

Pamela Anderson a Rick Salomon

Kim Kardashian a Kris Humphries – modelka a basketbalista se vzali a za 72 dnů podali žádost o rozvod pro nepřekonatelné rozpory.

Lisa Marie Presley a Nicolas Cage – vzali se tajně na Hawai a po třech měsících Lisa prohlásila, že to byl velký omyl a šup k rozvodu.

Jennifer Lopez a Cris Judd – v klidu a bez skandálů se rozvedli po osmi měsících.

 

 

Pobavili jste se? Chcete se dál smát? Klikněte sem!

Nejnovější články

 • Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!
  0
  VIP
  14. Leden 2016

  Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!

  Moderátor, tanečník, zpěvák a herec Leoš Mareš (39) tráví v těchto dnech dovolenou v Thajsku. Tam vyrazil se svou...Přečíst

 • NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!
  0
  VIP
  13. Leden 2016

  NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!

  Bavič Lukáš Pavlásek (37) nepřestává bavit, i když zrovna nestojí na pódiu. V prosinci se vyznamenal při taneční...Přečíst

 • STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!
  0
  VIP
  12. Leden 2016

  STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!

  Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová (42) přeci jen nakonec na rodinou dovolenou vyrazila. S manželem Karlem...Přečíst

 • PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!
  0
  VIP
  11. Leden 2016

  PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!

  Tak to je romantika jako blázen. Moderátorka Hana Mašlíková (33) odletěla se svým přítelem André Reindersem (34) na...Přečíst