Mimořádné zprávy

Šulcová – Život vytesaný do tváře!

23. Srpen 2015
Šulcová – Život vytesaný do tváře!
VIP
0

Zažila toho tolik, co někdo ne ani za deset životů. Herečka Jan Šulcová (68) padla až na samé dno, aby se znovu vyškrábala na vrchol. Život se jí nesmazatelně vryl do tváře.

Kdysi jedna z nejkrásnějších hereček 80. let, o které se mužům zdálo a při jejím pohledu se jim podlamovala kolena. Femme fatale českého filmu. Byla nádherná, ale to už je nenávratně pryč!

šul2

Jana Šulcová při příchodu na vyhlášení Muže roku 2015. Foto Showpix

1454050_

Jana Šulcová byla nádherná.

Po letech odmlky, kdy ji na čas zlomil rozvod s manželem, hercem Oldřichem Víznerem, následný propad démonu alkoholu, zdravotní potíže od operace oka, přes nepovedou operaci žlučníku či operaci kyčle, je zase zpět. Ze všeho se sama vysekala. Přes dvacet let je abstinentkou, hraje opět divadlo, které miluje, dostává role ve filmu.

Přesto se v její tváři život, který si skutečně prožila, nesmazatelně odráží. O tom se mohli přesvědčit všichni, kteří dorazili do Náchoda na vyhlášení ankety Muž roku 2015, kterého se Šulcová účastnila.

šul3

Krásný vztah má s herečkou Vendulou Křížovou. Ta ji i na vyhlášení ankety přivezla. Foto Showpix

Herečka je známa svým sarkastickým humorem a podle toho se staví i k tomu, jak její tvář vypadá dnes.

„Mně nevadí můj věk, ale to, že stáří člověka zoškliví. Na druhou stranu i přesto, že nevidím v zrcadle už to, co jsem tam viděla, má tahle doba své výhody. Už nemusíte hrát v divadle Julii, nemusíte uběhnout stovku za deset sekund a pustí vás v tramvaji sednout. Není to bomba?,“ uvedla třeba v rozhovoru pro idnes.cz.

A muži? Dnes je ráda, že je bez nich, i když přiznává, že v mládí to bylo jiné. „Já jsem měla tu kliku, že jsem práskla řasami a ty chlapi mě milovali,“ říká s nadhledem.

Hezký vztah má se svojí hereckou kolegyní Vendulou Křížovou (43), která je současnou partnerkou jejího ex manžela Oldřicha Víznera a má s ním tři děti. Hrají spolu v divadle a jde jim to náramně. „Na Vendulku se nemám proč zlobit, kvůli ní mě Olda neopustil,“ poznamenává Šulcová.

 

Pobavili jste se? Chcete se dál smát? Klikněte sem!

Nejnovější články

 • Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!
  0
  VIP
  14. Leden 2016

  Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!

  Moderátor, tanečník, zpěvák a herec Leoš Mareš (39) tráví v těchto dnech dovolenou v Thajsku. Tam vyrazil se svou...Přečíst

 • NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!
  0
  VIP
  13. Leden 2016

  NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!

  Bavič Lukáš Pavlásek (37) nepřestává bavit, i když zrovna nestojí na pódiu. V prosinci se vyznamenal při taneční...Přečíst

 • STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!
  0
  VIP
  12. Leden 2016

  STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!

  Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová (42) přeci jen nakonec na rodinou dovolenou vyrazila. S manželem Karlem...Přečíst

 • PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!
  0
  VIP
  11. Leden 2016

  PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!

  Tak to je romantika jako blázen. Moderátorka Hana Mašlíková (33) odletěla se svým přítelem André Reindersem (34) na...Přečíst