Mimořádné zprávy

Souložit se dá i v horku a bez infarktu

14. Červenec 2015
Souložit se dá i v horku a bez infarktu
SEX
0

Parné dny lákají k vodě. Anebo jen na zahradu k bazénu. Ženy v plavkách či nahoře bez, muži zase dávají na odiv svůj pekáč buchet, a tak je jasné, že sexuální touha roste. Navíc u mužů je vědecky prokázáno, že v horkých dnech se chtíč zvyšuje až o 30 procent.

Jak na to, když je vedro, že i mouchy chodí pěšky?

Pokud se to nedá vydržet do večera, kdy teplota vzduchu alespoň částečně poklesne, tak šup do sprchy. Vlažná voda ochlazuje a zmírňuje teplotu, fantazii se zde meze nekladou. Kdo nedoběhne do sprchy, může se milovat ve vodě.

Zapomeňte však na erotické filmy, v kterých je to vždycky jízda. Zjistíte totiž, že ve vodě to tak neklouže, že to naopak spíš dře, a tak je vhodné použít lubrikační gel. Pokud není po ruce, tak než souložit ve vodě, doporučujeme usadit jednoho z partnerů na břeh a druhý ho může orálně uspokojovat z bazénu. A když si to ve vodě přeci jen „rozdáte“, myslete na to, že voda není antikoncepce.

Dávejte rovněž bacha na čistotu vody, ona taková nádrž se sinicemi může následně nadělat pěknou paseku.

Where+on+earth+is+this+picture+from+_5a6de1da62ef0231912448aa7b7a4261Pokud si ze zahrady odskočíte domů a do sprchy se vám nechce, pak stačí použít ledové kostky a kroužit jimi od bradavek až do podbřišku. Panečku, to uvidíte, co to udělá s vaším protějškem. Rozkoš jím bude třískat na všechny strany.

Méně sofistikovanějším způsobem je pak použití chladícího gelu s mentolem, příjemná masáž, ale bacha, abyste s gelem nezabloudili i do intimních partií. To už by zase tak velké „žůžo“ nebylo.

Pozor na milování v pravé poledne. To smrdí infarktem vaše drahého, případně ho vyřadíte z činnosti pro zbytek dne. Proto si erotické hrátky nechte raději až na večer, když už není takové horko. My vám doporučíme polohy, při kterých se v daných podmínkách rozhodně neschvátíte.

Jednak zkuste milování v řadě za sebou. Opřete se o bok, žena pokrčí nohy, prohne se a vystrčíte na partnera zadeček. Ten do ženy vniká, „Géčko“ se dráždí, partnerova ruka si může hrát s bradavkami či klitorisem. Žena si zásuny může regulovat stisknutím stehen a hurá do říše orgasmů.

Při jiné vhodné poloze si partnerka lehne na záda, pokrčí a zvedne nohy, aby si muž mohl lehnout kolmo na bok a zasunout penis dovnitř. Žena si může nohy přehodit přes něj. Nenáročný způsob, ale „Géčko“ se znovu rozdráždí na maximum.

Jak už jsme zmiňovali milování ve sprše, tak tady stačí, aby se žena postavila čelem ke stěně sprcháče, prohnula se, vystrčila zadeček a muž už se postará, aby to stálo za to.

Tak šup a vzájemně si naložte, co se do vás vejde.

Pobavili jste se? Chcete se dál smát? Klikněte sem!

Nejnovější články

 • Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!
  0
  VIP
  14. Leden 2016

  Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!

  Moderátor, tanečník, zpěvák a herec Leoš Mareš (39) tráví v těchto dnech dovolenou v Thajsku. Tam vyrazil se svou...Přečíst

 • NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!
  0
  VIP
  13. Leden 2016

  NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!

  Bavič Lukáš Pavlásek (37) nepřestává bavit, i když zrovna nestojí na pódiu. V prosinci se vyznamenal při taneční...Přečíst

 • STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!
  0
  VIP
  12. Leden 2016

  STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!

  Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová (42) přeci jen nakonec na rodinou dovolenou vyrazila. S manželem Karlem...Přečíst

 • PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!
  0
  VIP
  11. Leden 2016

  PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!

  Tak to je romantika jako blázen. Moderátorka Hana Mašlíková (33) odletěla se svým přítelem André Reindersem (34) na...Přečíst