Mimořádné zprávy

SLEČNY, ŽENY! Jedině bez, bez a bez podprdy!

30. Září 2015
SLEČNY, ŽENY! Jedině bez, bez a bez podprdy!
Víte to?
0

Spousta žen přemýšlí, zda vyrazit v podprsence nebo bez. My říkáme – bez! Jednak to má přínos zdravotní a pak i estetický. Je prostě sexy, když je žena bez podprsenky, s trčícími bradavkami. To tedy za předpokladu, že nemá šestky, které jí visí až u pasu. Tady bez podprdy je už zdravotní riziko nejen pro ni, ale i pro ty, kteří se na to musí dívat.

ver

Andrea Verešová chodí ráda bez… Foto Showpix

Pokud řešíte, zda se na vás nebudou lidé divně dívat, tak věřte, že budou. Ale neřešte to, protože chlapi se budou dívat se zalíbením a ženy se závistí, hlavně ty, které si to nemohou dovolit.

A jestli jsme vás stále ještě nepřesvědčili, že raději bez podprsenky, tak tady je ještě pár dobrých důvodů proč ji nenosit:

1. Bude se vám lépe dýchat
Většina slečen a žen si neumí vybrat správnou velikost podprsenky, takže raději nenosit. Předejdete tak bolesti zad, špatnému držení těla i problémům s dýcháním.

patra faltýnová

Petra Faltýnová, foto instagram

2. Vykukující ramínka
Tak ten pohled je děsný. Jasně jsou některá ramínka zdobená, která mohou připadat sexy, ale jinak? Zapraná ramínka, či vyčuhující pojízdná spojka na nastavení délky, to je teda módní vražda. Takže raději nechte podprsenku doma, holé ramínko je sexy!

3. Rozčarovaní
Tak tady pozor, pokud bez podprdy, tak to má výhodu, že chlapi od první chvíle vědí, do čeho jdou! Není nic horšího než s pomocí podprsenky nabušený dekolt a v něm pak místo krásných trojek, jedničky!

143535

Jennifer Aniston.

4. Chlapi vás pohledem „sežerou“
Budete magnetem pro jejich pohledy a nemá cenu si nalhávat, že každé ženě dělá dobře, když se za ni ohlédne muž. Ostatně už Mireček v Básnících to sdělil jasně: „Nejradši mám takový, co nenosej, co nenosej prsenky!“

5. Můžete nosit trička s holými zády
A holá záda, tak to rozproudí představy každého chlapa.

decastelo

Štěpánka Decastelo.

6. Je to zdravější
Někteří vědci tvrdí, že nošení těsné podprsenky omezuje volný průtok lymfy v oblasti prsou. Samočištění těla tak nemá šanci. Podle Robina Murpyho, významného homeopata, nošení podprsenky mírně zvyšuje teplotu prsní tkáně, zvyšuje hladinu hormonu prolaktinu a naopak snižuje tvorbu melatoninu, který mimo jiné povzbuzuje činnost imunitního systému. V tomto ohledu skvěle funguje pravidelná masáž prsou, která zlepší proudění lymfy. A když si ji neděláte sama…

Victoria Beckham.

7. Gravitace může být prospěšná
Profesor Göran Samsioe tvrdí, že při každodenním pohybu se v prsu utváří přirozené elastické tkáně, které umožňují nést hmotnost prsu tak, aby prsy směřovaly pevně dopředu. Při nošení těsné podprsenky se omezuje přirozený pohyb, který ovlivňuje růst a pevnost. Ženy mezi 18. a 25. rokem by je neměly nosit příliš často, neboť jsou jejich prsy stále ve vývinu a mohlo by dojít k jejich nepřirozenému vývoji.

zetová helena

Helena Zeťová. Foto Showpix

8. Sbohem bolesti hlavy a zad
Problém nastává zejména u poprsí větších rozměrů versus nepadnoucí podprsenka. Ramínka se zařezávají do trapézových svalů a bolestivě je dráždí. Ty jsou permanentně v napětí, nekompromisně tuhnou a ovlivňují tak postavení krční páteře a prakticky celého těla. Odsud je k bolestem páteře a hlavy jen nepatrný krůček.

Dámy a toto je případ, kdy bez podprsenky fakt NEEE!

9. Jak na to?
Jestli si fakt život bez podprsenky neumíte z jakéhokoli důvodu představit, jsou šetrnější způsoby, např. sportovní podprsenky, přiléhavá tílka nebo speciální trika se všitou „lambadou“.

Pobavili jste se? Chcete se dál smát? Klikněte sem!

Nejnovější články

 • Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!
  0
  VIP
  14. Leden 2016

  Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!

  Moderátor, tanečník, zpěvák a herec Leoš Mareš (39) tráví v těchto dnech dovolenou v Thajsku. Tam vyrazil se svou...Přečíst

 • NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!
  0
  VIP
  13. Leden 2016

  NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!

  Bavič Lukáš Pavlásek (37) nepřestává bavit, i když zrovna nestojí na pódiu. V prosinci se vyznamenal při taneční...Přečíst

 • STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!
  0
  VIP
  12. Leden 2016

  STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!

  Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová (42) přeci jen nakonec na rodinou dovolenou vyrazila. S manželem Karlem...Přečíst

 • PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!
  0
  VIP
  11. Leden 2016

  PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!

  Tak to je romantika jako blázen. Moderátorka Hana Mašlíková (33) odletěla se svým přítelem André Reindersem (34) na...Přečíst