Mimořádné zprávy

Au! Au! Au! Maléry s penisem!

20. Srpen 2015
Au! Au! Au! Maléry s penisem!
Víte to?
0

Penis je pro mnohé muže svět, kolem kterého se vše točí. Ocas, latinsky řečeno penis, je to, oč tu běží. Máme pindíky, či klasické penisy, anebo klády. Říkáme jim jakkoli, ale pro chlapy jsou nejdůležitější životní chloubou. Když nefunguje, je to tragédie, ovšem když dojde k jeho zranění nebo, nedej bože, o něj dotyčný přijde, bortí se mu celý život.

A že se mohou stát s penisem opravdu „šílené“ maléry, tak tomu věřte.

V Anglii si truhlář při práci zajel pilou tak nešťastně, že si ho uříznul. Měl štěstí, lékaři mu ho zachránili a přišili.

HotdogV Austrálii se jednomu místnímu dělníkovi připletl penis do obřího mlýnku na maso. Muž jen tak tak přežil.

To jeden mladík chtěl potěšit partnerku snídaní do postele, rozkrojil rohlík, vložil do něj svůj penis, postříkal hořčicí a vydal se do ložnice. Jenže jejich pes byl rychlejší a hot dog miloval. Muž skončil s krvavým penisem v péči lékařů.

To jiný zase chtěl překvapit partnerku netradiční květinou – kakostou,geranium_sanguineum_nanum_01_max kterou si zastrčil do trenýrek. Jenže ouha, kakost má spoustu bodavého chmýří, které prostě jeho penis obalilo. Lékaře čekala úmorná práce, když musel pinzetou zabodnuté chmýří po jednom z penisu i koulí odstraňovat.

To v Číně se zase stala jiná tragédie, když 44 letému muži byl transplantován cizí penis, když o ten svůj přišel při nehodě. Jenže trápení tím neskončilo. Naopak. Muž uvedl, že je pro něj šílené trauma, že do své partnerky strká penis někoho jiného…

V New Yorku se zase jeden magor rozhodl, že si do penisu píchne kokain. Podařilo se! Dostal otravu krve, gangrénu a lékaři mu kromě nohy a 9 prstů museli amputovat i penis.

adore6V Singapuru sekretářka orálně uspokojovala svého šéfa v autě. Když byla v nejlepším, narazilo do nich jiné vozidlo, sekretářka secvakla zuby a penis šéfovi ukousla. Místo radovánek se frčelo do nemocnice.

Na Slovensku způsobil dopravní nehodu řidič, který nedal přednost v jízdě a narazil do autobusu. Když ho přišli z vozu vyprostit, zjistili, že je od pasu nahý a na svém penisu má vakuovou pumpu.

penisvlahvi

A ještě jeden případ z tuzemska…

Zatímco doposud to byly nešťastné až s hloupostí hraničící události, tak na Znojemsku žije psychicky nemocný borec, který si penis schválně uříznul hned dvakrát.  Nejprve to udělal v Itálii, ale tamní lékaři mu ho zachránili. Po nějaké době to udělal doma, a aby měl jistotu, že tentokrát to vyjde, tak ho spláchnul do záchodu. Přiznal se, že by si nejraději ušmiknul i koule, že mu vše překáží.

Takže Hamletovsky: mít nebo nemít – to je otázka…

 

Pobavili jste se? Chcete se dál smát? Klikněte sem!

Nejnovější články

 • Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!
  0
  VIP
  14. Leden 2016

  Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!

  Moderátor, tanečník, zpěvák a herec Leoš Mareš (39) tráví v těchto dnech dovolenou v Thajsku. Tam vyrazil se svou...Přečíst

 • NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!
  0
  VIP
  13. Leden 2016

  NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!

  Bavič Lukáš Pavlásek (37) nepřestává bavit, i když zrovna nestojí na pódiu. V prosinci se vyznamenal při taneční...Přečíst

 • STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!
  0
  VIP
  12. Leden 2016

  STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!

  Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová (42) přeci jen nakonec na rodinou dovolenou vyrazila. S manželem Karlem...Přečíst

 • PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!
  0
  VIP
  11. Leden 2016

  PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!

  Tak to je romantika jako blázen. Moderátorka Hana Mašlíková (33) odletěla se svým přítelem André Reindersem (34) na...Přečíst