Mimořádné zprávy

Andreji, ty chceš být prezidentem? Tohle si nezasloužíme! Anebo jo?

23. Červenec 2015
Andreji, ty chceš být prezidentem? Tohle si nezasloužíme! Anebo jo?
Zprávy
0

Andrej Babiš se rozhodl býti vtipným. Na svůj facebookový profil umístil fotku z bazénku u své chalupy ve Francii. Takovou tu tradiční, na člunu, co se stala hitem pro ty, kteří chtějí v politice něco dokázat.

Jednoho mořeplavce už tu máme, Miloše Zemana, a věru není to hezký pohled.  Vidět senilního důchodce, jak ho skupinka goril nakládá do člunu a on pak jen rozhodí nožky přes okraj svého plavidla s podtextem „Toto je Prezident ČR“, to je, panečku, pokoukáníčko.

1765520

Zemanovo letošní člunkování. Foto tn.cz

Babiš vsadil na osvědčené, zřejmě usoudil, že tohle na Čechy zabírá. A tak se vrhnul i on do svého člunu, rozhodil nohy a s vesly v rukou nám vyslal vzkaz: „Češi, tady mě máte. Jsem přece jeden z vás.“ Ještě štěstí, že je to foceno z větší vzdálenosti, při bližší konfrontaci bychom nemuseli tak silný estetický zážitek unést.

11406572_630147057121942_1048453215892408008_n

Andrej Babiš se snaží všemožně dokázat, jak jsme si všichni rovni. Foto facebook

Že by pod palmami a rozpáleným sluncem Babiš zahájil předvolební kampaň na funkci prezidenta? První krok k tomu udělal, i když bychom čekali něco mnohem rafinovanějšího, něco ve stylu „Močím jako vy“.

Navíc současný prezident, pokud bude znovu kandidovat, s ničím jiným než se člunem nepřijde, takže ve volební kampani bychom člunkaře mohli mít dva. A bacha Andreji, aby si voliči nepletli, kdo je kdo. Je to dost pravděpodobné.

A když k této povedené dvojici přidáme dalšího kandidáta na prezidenta – sluníčkově krásného Zdenka Škromacha a jeho pověstná moudra u bazénku zveřejňovaná na facebooku, tak zřejmě ta česká prezidentská trapárna jen tak neskončí.

79737

Povídání Zdeňka Škromacha u bazénku se stalo hitem facebooku. Foto facebook

 

Pobavili jste se? Chcete se dál smát? Klikněte sem!

Nejnovější články

 • Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!
  0
  VIP
  14. Leden 2016

  Mareš se v Thajsku válí, Monika dře!

  Moderátor, tanečník, zpěvák a herec Leoš Mareš (39) tráví v těchto dnech dovolenou v Thajsku. Tam vyrazil se svou...Přečíst

 • NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!
  0
  VIP
  13. Leden 2016

  NEŠIKA! Po tanci bojoval Pavlásek i se závorou!

  Bavič Lukáš Pavlásek (37) nepřestává bavit, i když zrovna nestojí na pódiu. V prosinci se vyznamenal při taneční...Přečíst

 • STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!
  0
  VIP
  12. Leden 2016

  STRACH ŠEL STRANOU! Simona Krainová tráví dovolenou v Dubaji!

  Modelka a příležitostná herečka Simona Krainová (42) přeci jen nakonec na rodinou dovolenou vyrazila. S manželem Karlem...Přečíst

 • PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!
  0
  VIP
  11. Leden 2016

  PŘEKVAPENÍ! Mašlíková se na dovolené zasnoubila!

  Tak to je romantika jako blázen. Moderátorka Hana Mašlíková (33) odletěla se svým přítelem André Reindersem (34) na...Přečíst